Kada reikalingas muitinės tarpininkas?

Ką reikia žinoti prieš perkant paslaugas? Kiek kainuos muitinės tarpininkavimo paslaugos? Kokie dokumentai bus reikalingi? Taigi, apie viską išsamiai kaip ir kituose straipsniuose. Muitinės tarpininkas yra reikalingas, kada turite išvežti ar importuoti prekes iš ne Europos sąjungos valstybių. Reikia bendrauti su muitinės darbuotojai, tvarkyti ir pateikti reikiamus dokumentus. Prieš perkant šias paslaugas reikia žinoti tai, jog muitinės tarpininkas atlieka įvairius darbus susijusius su muitinės dokumentų ruoša. Vienas dažniausių klausimu, tai kiek gi kainuoja tokios paslaugos. Lietuvoje yra nusistovėję tarifai už konkrečius darbus, tad muitinės tarpininko paslaugos nebus itin brangios. Specialistai visada rekomenduoja kreiptis į kelias kompanijas, kad gautumėte geriausia kainos pasiūlymą. Juk kiekviename mieste veikia ne viena įmonė, kuri užsiima tokių paslaugų teikimu.

Muitinės tarpininkas už itin gerą kainą

Ar verta susižavėti tokiomis antraštėmis? Ar iš tiesų muitinės tarpininkas gali kainuoti pigiai? Paslaugų kainos labai priklauso nuo miesto kuriame ieškote tokių paslaugų. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikia daug logistikos centrų, todėl tokios paslaugos gali kainuoti šiek tiek mažiau. Muitinės tarpininkai turi daug klientų, todėl natūralu, kad jų paslaugų įkainiai gali būti mažesni. Aišku, nereikėtų pamiršti ir to, kad mažesniuose miesteliuose dirbantys muitinės tarpininkai gali turėti kaip tik mažesnius tarifus, nes jiems reikalingi nauji klientai. Juk šios specialybės atstovai darbą gali atlikti nuotoliniu būdų. Pagrindas, kad muitinės tarpininkas turėtų daug patirties dirbant su įvairių šalių muitinės darbuotojais. Daugiau informacijos apie šias paslaugas rasite: http://www.tarpininkai.eu

Kokią produkciją dažniausiai importuojame?

Pakalbėkime apie tai, iš kokių valstybių ir kokią produkciją dažniausiai importuojame. Pirmoji vieta natūraliai atitenka Kinijai. Šioje valstybėje yra gaminamos itin įvairios prekės. Nuo smulkių bižuterijos prekių iki sunkių staklių ar įrengimų. Kiekvienais metais į Lietuvą įvežamas didelis kiekis įvairios produkcijos. Muitinės tarpininkai turi daug darbo tvarkydami reikiamus dokumentus. Antroji pagal statistika yra Indija ir Taivanas. Šiose valstybėse gaminama taip pat įvairi produkcija, todėl prekių importas yra intensyvus procesas. Dažniausiai prekių srautai padidėja prieš didžiąsias metų šventes. Artėjant Šventoms Kalėdoms įvežama itin daug įvairios produkcijos.